Ebookpoint i #ZACZYTANI2021 – prawie 37 tysiące pozycji, rabaty sięgają nawet 95%!

Oficjalnie ruszyła dziewiąta edycja corocznej akcji promocyjnej ebookpoint.pl – #ZACZYTANI2021. Przecenionych zostało prawie 37 tysiące pozycji. W tym roku promocją objęto również wydania papierowe! Tradycyjnie akcji towarzyszy konkurs, w którym można wygrać czytniki PocketBook.


Już są! TOP listy pierwszego dnia akcji #ZACZYTANI2021 z podziałem na dziewięć kategorii!


W akcji promocyjnej, przecenionych zostało dokładnie 36747 pozycji. Książki możemy kupić dokładnie w czterech, tradycyjnych progach cenowych – 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł, 19.90 zł i 29.90 zł oraz w “dodatkowym” progu spoza baneru – 24,90 zł. Akcja rozpoczęła się dzisiaj, a jej koniec przewidywany jest na koniec dnia 4.01 (tj. nadchodzący poniedziałek) koniec dnia 5.01 (tj. środa).

W porównaniu z zeszłoroczną edycją, jest to aż 12 tysięcy pozycji więcej. Tegoroczną nowością jest jeszcze to, że promocją objęto nie tylko ebooki, audiobooki i kursy wideo, ale również książki papierowe.

W promocyjnych cenach kupimy książki m.in. wydawnictw W.A.B, Agora, Literackie, Rebis, Nasza Księgarnia, Zysk, PWN, czy Wydawnictwo Dolnośląskie.

Podobnie jak przy ósmej edycji, dzielę się plikami Excel wraz z odnośnikami do konkretnych tytułów*:

Zaczytani_2021_eczytelnik_com.xlsx

Plik można sortować po dowolnych kolumnach (tytuł, kategoria, cena, autor, wydawnictwo), co powinno znacząco ułatwić przegląd niemałej oferty.

* Korzystając z odnośników zawartych w arkuszu, wspierasz prowadzenie serwisu 😉

No i oczywiście nie zapominajmy o konkursie, w którym do wygrania są czytniki marki PocketBook oraz bony podarunkowe do księgarni ebookpoint.pl. Aby wygrać jeden z nich, wystarczy odwiedzić post konkursowy i wykonać oczekujące Was zadanie:

Drogi Czytelniku!
Marzy Ci się nowy czytnik? Dokonaj przynajmniej jednego zakupu w księgarni ebookpoint.pl w dniach 02-05.01.2021 i odpowiedz na pytanie: 
Najlepsza przeczytana w 2020 roku książka to…?

W maksymalnie kilkunastu zdaniach napisz na naszym blogu, co spodobało Ci się w tym tytule i dlaczego warto go przeczytać. Na końcu wypowiedzi dodaj Twój unikalny numer zamówienia. Kto wie – może to właśnie Ty wygrasz czytnik PocketBook i bon na kolejne zakupy? Nagrody trafią do trzech najbardziej kreatywnych osób!

A wygrać można:

I. PocketBook Touch HD 3

II. PocketBook Touch Lux 5

III. PocketBook Basic Lux 2

wraz z bonami na 100zł do wykorzystania w księgarni ebookpoint.pl.

Zostaw komentarz