Nowości w abonamencie Legimi – dwa razy więcej czytania

Spore zmiany w Legimi – serwis wprowadza nowości, które dodatkowo uatrakcyjniają ich dotychczasową ofertę. Dwukrotnie został powiększony katalog tytułów, które możemy pobrać dla czytników Kindle, w ofercie dostępnych jest więcej czytników “za złotówkę” oraz podwojono limity w najniższych pakietach. Co więcej – za niedługo w abonamencie znajdzie się ok. 150 000 książek.

Od początku tego tygodnia, użytkownicy Kindle posiadający pakiet bez limitu, mają już dostęp do ponad 20 000 książek w formie elektronicznej. Oferta została uzupełniona o tytuły między innymi takich wydawnictw jak Czwarta Strona, W.A.B., czy Wielka Litera. Użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich tytułów z oferty dostępnych na smartfonie, tablecie, komputerze, a w ciągu miesiąca na czytnik Kindle mogą pobrać do 10 ebooków. Biorąc pod uwagę ograniczenia związane z czytnikami Kindle, konieczna jest instalacja osobnej aplikacji na komputer, za pośrednictwem której użytkownicy mogą obsługiwać abonament dla czytników Amazonu . Od kilku tygodni wsparcie dla aplikacji nie oferuje wyłącznie system Windows, ale już również Mac OS.

Do oferty czytników za złotówkę w ramach abonamentu trafiły nowe, całkiem świeże modele:

PocketBook InkPad 3 jest pierwszym, ośmiocalowym czytnikiem dostępnym w ofercie.

Abonenci Legimi za niedługo poczują przypływ nowości, bo do ich dyspozycji trafi aż 150 000 tytułów dostępnych nie tylko w języku polskim, ale również angielskim i niemieckim. Pomimo tak kolosalnej zmiany w ofercie, cena abonamentu nie ulegnie zmianie. Co więcej – ilość stron dostępnych w najtańszych wariantach abonamentu zostaną podwojone. Abonamenty bez limitu można też zakupić w ofercie operatorów telefonii komórkowej Play i T-Mobile za 20zł. Na Legimi.pl z kolei ceny zaczną się od 32zł dla abonamentu terminowego na okres 12 miesięcy.

Kolejną ciekawostką jest fakt, że Legimi uskuteczniając swoje działania na rynku zagranicznym, przejął niemiecką usługę Readfy, która oferowała bezpłatny dostęp do ebooków w zamian za możliwość emitowania reklam w trakcie lektury. Być może taki model pojawi się również na rynku polskim.

 

Źródło: informacja prasowa Legimi

Zostaw komentarz