Empik Go i Legimi trafiają na PocketBook Color

Najbardziej przełomowy z czytników w ofercie firmy PocketBook zyskał właśnie aktualizację oprogramowania, w której znajdują się dwie najbardziej wyczekiwane przez użytkowników aplikacje. Niemal 100 000 e-booków będzie teraz dostępne w ramach abonamentów Empik Go i Legimi.

Informacja prasowa: PRcontext


Sprawdź aktualne oferty PocketBook Color


Do wyboru i koloru!

Nieograniczony dostęp do tysięcy elektronicznych książek dostępnych na platformach Empik Go i Legimi cieszy się ogromną popularnością wśród polskich e-czytelników. Umożliwiając swoim klientom korzystanie z takich zasobów, PocketBook oferuje użytkownikom czytnika z kolorowym wyświetlaczem oprogramowanie z obiema aplikacjami.

Liczyliśmy się z tym, że PocketBook Color ze względu na swoją specyfikę wywoła spore zainteresowanie na rynku ­– mówi Maksym Zhelezniak, odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce, krajach skandynawskich oraz w całej Europie Środkowej i Wschodniej. Teraz osoby korzystające z tego modelu zyskują aktualizację zawierającą dwie aplikacje jednocześnie: Empik Go i Legimi.

Dodatkowe możliwości

Oprogramowanie w wersji 6.1.952 będzie można pobrać ze strony producenta lub przez łącze Wi-Fi. Oprócz dostępu do aplikacji znalazły się w nim także drobne, ale użyteczne nowości. Od teraz będzie można dobierać poziom natężenia kontrastu, jasności i korekcji gamma w plikach PDF, DjVu, epub, fb2, a także CBR i CBZ (komiksowych). Dodana została także opcja podglądu ilustracji w osobnym okienku i możliwość zmieniania jej rozmiaru.

Osobom korzystającym z przeglądarki przyda się funkcja ustawienia strony startowej.

Aktualizacja dla PocketBook Touch Lux 5

Na początku miesiąca pojawiła się także aktualizacja na model PocketBook Touch Lux 5. W pakiecie oznaczonym indeksem 6.1.901 poza dostępną wcześniej aplikacją Legimi, znajduje się teraz Empik Go, a także regulacja kontrastu i jasności  w ilustracjach e-booków w formacie epub i fb2. W tym czytniku także jest już możliwość ustawienia strony startowej w przeglądarce.

Niebawem aplikacja Empik Go powinna się pojawić również w modelu InkPad 3. Plany obejmują także PocketBook Touch Lux 4, InkPad 3 Pro i InkPad X. Terminy dostępności oprogramowania zależą od postępu prac i nie są jeszcze znane.

Zostaw komentarz