All-New Kindle już w sprzedaży

Następca Kindle 8 – nowy model All-New Kindle, trafił w dniu wczorajszym do sprzedaży. Nowy model posiada oświetlenie ekranu i nieco odmienioną obudowę. Wycofanie poprzednika sprawi, że oferta Amazonu nie będzie zawierała już czytników bez oświetlenia ekranu. Za nowy, podstawowy model zapłacimy w granicach 400zł.

Więcej na temat nowego modelu pisałem tutaj. Parametry i pozostałe artykuły z kolei możemy znaleźć w tym miejscu [jeśli mamy włączonego AdBlocka, niektóre odnośniki – w tym oferty Amazonu – mogą się nie pojawić na kartach produktu].

Czytnik jest wart uwagi dla osób, które szukają taniego i podstawowego modelu, niemniej jednak aktualnie, gdy trwa wiosenna wyprzedaż, warto zastanowić się nad zakupem nowego Paperwhite 4, który przeceniony został aż o 40€.

Model do zakupu dostępny jest w kolorach czarnym i białym.

Standardowo, kilka słów na temat samego zamówienia:

  • Zarówno do niemieckiego, jak i amerykańskiego Amazonu, zalogujemy się korzystając z tego samego konta.
  • Kindle bez reklam są wysyłane do Polski.
  • Przesyłka jest darmowa dla zakupów przekraczających wartość 39€.
  • Dokonując zakupów polską kartą płatniczą, przewalutowanie najlepiej zostawić bankowi.
  • Karta zostaje obciążona dopiero w momencie wysyłki. Gdy dokonujemy swojego pierwszego zakupu na Amazonie, karta może zostać chwilowo obciążona kwotą 1 PLN lub 1 EUR. Obciążenie zostanie zwrócone w przeciągu kilku dni.
  • Ceny podane na stronie sklepu biorą domyślnie pod uwagę niemiecką stawkę VAT. Gdy uzupełnimy polski adres, zostanie ona przeliczona według polskiej stawki, wynoszącej 23%. W koszyku zatem dostrzeżemy nieco wyższą cenę od tej widocznej na stronie produktu.
  • Korzystając z odnośników w artykule, wspierasz rozwój serwisu eCzytelnik.com

Pamiętajmy też, że nie istnieje oficjalny polski dystrybutor Kindle. Tylko dzięki zakupom w Amazonie mamy prawo do pełnej gwarancji producenta. Niewątpliwą zaletą jest również bardzo sprawny kontakt z obsługą techniczną Amazonu, która zapewnia całkowite wsparcie dla naszego urządzenia, jak i gwarantuje zakupy bez ryzyka. Więcej o tym tutaj.

Zostaw komentarz