Kontynuacja “Inside your PocketBook” – kolejne filmy promujące czytniki ebooków

Informacja prasowa: PRcontext

Firma PocketBook, producent czytników e-booków, udostępnia nową serię filmów reklamowych. Oglądający je na kanale YouTube przeniosą się w świat wybranych książek i na chwilę niemal stracą kontakt z codziennością.

Nowa kampania reklamowa jest kontynuacją konceptu „Inside your PocketBook”, którą zapoczątkował w zeszłym roku film „Walka Sherlocka z Drakulą” wykonany w technice 360° – mówi Maksym Zhelezniak, odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce, krajach skandynawskich oraz w całej Europie Środkowej i Wschodniej. Od chwili premiery ten materiał został wyświetlony na naszym kanale You Tube już ponad 15 milionów razy. Tymczasem nasze nowe filmy pozwalają w zupełnie nowy, jeszcze bardziej szalony i zabawny sposób zanurzyć się w świecie czytania.

Zagadkowe „Inside your PocketBook”

Czytelnicy podzielają emocje i uczucia bohaterów, których losy nieustannie śledzą. Niektórzy nawet utożsamiają się z nimi do tego stopnia, że tworzą alternatywne historie i zakończenia książek. Taka ucieczka w krainę literatury pozwala oderwać się od codzienności i choć przez chwilę dzielić życie z postaciami z elektronicznych kart.

Czytanie pozwala się zanurzyć w świat wyobraźni, odmienić otaczającą nas rzeczywistość. Tworząc serię „Inside your PocketBook” chcieliśmy przypomnieć, że czytniki przenoszą nas w różne historie niezależnie od miejsca i czasu. Dzięki tym urządzeniom lektura jest jeszcze bardziej dostępna niż do tej pory – tłumaczy zamysł kampanii Natalia Khomienko-Koehler odpowiedzialna w firmie PocketBook za koncepty kreatywne.

Reklama, która łączy

Prace nad czterema filmami kręconymi we wnętrzach pałacu wybudowanego w XVIII wieku zaangażowały łącznie 120 osób i trwały półtora miesiąca. Aktualnie pojawiły się dwie pierwsze odsłony cyklu, o intrygujących tytułach „Agent Babunia” („The Spy Granny”) oraz „Szokujący walc” („The Shocking Waltz”), zostały zamieszczone na kanale YouTube firmy. W późniejszym terminie pojawią się dwa kolejne odcinki „Lekcja czarownic” („The Witches’ Lesson”)  i „Śpiący ojczulek” („The Sleeping Daddy”).

Kampania została zaplanowana na okres do końca 2020 roku i obejmie ponad 20 krajów, w tym również Meksyk i Stany Zjednoczone. Jej celem jest nie tylko promocja wizerunku producenta czytników, ale także pokazanie w niestandardowy i humorystyczny sposób tego, co łączy wszystkich miłośników literatury na całym świecie.

„Agent Babunia” („The Spy Granny”)


„Szokujący walc” („The Shocking Waltz”)

Zostaw komentarz